Doradca Klienta (k/m)

Numer referencyjny
309/2024
Data dodania
13.05.2024
Data ważności
09.06.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Santander
Profil firmy

Santander Bank Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy finansowej o ustalonej pozycji wśród banków z kapitałem zagranicznym. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów dla firm oraz klientów indywidualnych, współpracując z placówkami partnerskimi. Partner to przedsiębiorca, z którym Bank zawarł umowę agencyjną, a placówka partnerska to placówka agencyjna Santander Bank Polska S.A. działająca w imieniu i na rzecz Banku.

Dane kontaktowe
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- aktywność oraz umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami
- otwartość na zmiany, konsekwencja w działaniu i chęć rozwoju
- aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją

Zakres zadań

- wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych
- budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych
- zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
- realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych
- obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Oferowane warunki

- umowa zlecenie na 3/4 etatu
- atrakcyjny system motywacyjny nagradzający wysokie wyniki
- profesjonalny program adaptacyjny

Sposób aplikowania

CV ze zdjęciem na adres lublin01@santander.pl

Oferty pracy